calcActive())">
Asus A2, A2000, A2000C, A2000D, A2000G, A2000H, A2000K, A2000L, A2000S, A2000T, A2508H, A2514H, A2534H, A254OH, A2C, A2D, A2G, A2H, A2K, A2L, A2S, A2T, A2500H, Z80, Z8000, Z8000H, Z82, A2000Lp, A2000S, A2400H akku 4400 mAh
Varastossa
49,95 €
24,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
A2
A2000
A2000C
A2000D
A2000G
A2000H
A2000K
A2000L
A2000S
A2000T
A2508H
A2514H
A2534H
A254OH
A2C
A2D
A2G
A2H
A2K
A2L
A2S
A2T
A2500H
Z80
Z8000
Z8000H
Z82
A2000Lp
A2000S
A2400H
A2000
A2000C
A2000D
A2000G
A2000H
A2000K
A2000L
A2000S
A2000T
A2508H
A2514H
A2534H
A254OH
A2C
A2D
A2G
A2H
A2K
A2L
A2S
A2T
A2500H
Z80
Z8000
Z8000H
Z82
A2000Lp
A2000S
A2400H
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
A42-A2
90-N7V1B1000
90-N7V1B1200
70-N7V1B3000
90-N7V1B1000
90-N7V1B1200
70-N7V1B3000
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUA42 |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128012009 |
| Mitat | 267.8 x 49.45 x 22.45mm |
| Korvaa | A42-A2 / 90-N7V1B1000 / 90-N7V1B1200 / 70-N7V1B3000 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen - Asus akut
Näytä kaikki →
-19%
Asus Zenbook 14 / ZenBook 13 akku 4250mAh
79,95 €
64,95 €
-29%
Asus VivoBook S14 / S15 / C31N1905 Akku
79,95 €
56,95 €
-23%
Asus X421 / VivoBook Flip 14 / C31N1911 akku 3450mAh
59,95 €
45,95 €
-14%
Asus VivoBook E410KA akku 3450 mAh
69,95 €
59,95 €
-34%
Asus ZenBook 14 UX433 akku 4250mAh
79,95 €
52,95 €
-14%
Asus ZenBook UX481FL / C41N1901 akku 4050mAh
89,95 €
76,95 €
-7%
Asus FX504, FX504G, FX504GD akku 4100mAh
69,95 €
64,95 €
-32%
ASUS Zenbook Pro 15 yhteensopiva akku - 4400mAh
89,95 €
60,95 €