calcActive())">
YUNEEC Typhoon H H480 akku 1500mAh
Varastossa
139,95 €
112,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Yuneec dronejen kanssa:
Typhoon H
H480
H480
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Yuneec dronen alkuperäisakut:
YUNH105
YUNTYH105
YUNTYH105
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi radio-ohjattavien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi radio-ohjattavien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-YEC480RX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128119449 |
| Korvaa | YUNH105 / YUNTYH105 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6300mAh / 93.24Wh |
| Mitat | 169.00 x 54.20 x 50.00mm |
| Jännite | 14,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Drone akut
Näytä kaikki →
-19%
DJI Mavic Pro akku 3800mAh
112,95 €
90,95 €
-7%
Bee-Bot Floor Robot, Programmable Children's Toy, Programmable Floor Robot akku 600mAh
14,95 €
13,95 €
-19%
DJI dronen Mavic Air yhteensopiva akku 2350mAh
112,95 €
90,95 €
-19%
DJI dronen Mini 3 / Mini 3 Pro yhteensopiva akku 3850mAh
95,95 €
77,95 €
-16%
DJI dronen Mavic mini / Mini 2 Dual yhteensopiva akku 2350mAh
60,95 €
50,95 €
-17%
DJI dronen Tello yhteensopiva akku 1100mAh
35,95 €
29,95 €
-19%
DJI Phantom 4 akku 5200mAh
156,95 €
126,95 €
-17%
Parrot AR.Drone 1.0, AR.Drone 2.0, AR.Drone 2.0 HD akku 1500mAh
47,95 €
39,95 €