
calcActive())">
Samsung Galaxy S4, GT-I9500, GT-i9505 akku 2600 mAh - NFC tuki
Saatavissa tehtaalta
23,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Galaxy S4
Galaxy S4 LTE
GT-I9500
GT-i9502
GT-i9505
SPH-L720
SCH-I545
SHV-E300L
SGH-i337
Galaxy S IV
Galaxy S IV LTE EU
Altius
Galaxy S 4 Duos
Galaxy S IV Dous
Galaxy S4 Duos
Galaxy SIV
SGH-N055
SGH-M919
SCH-R970
GT-i9295
Galaxy S4 LTE
GT-I9500
GT-i9502
GT-i9505
SPH-L720
SCH-I545
SHV-E300L
SGH-i337
Galaxy S IV
Galaxy S IV LTE EU
Altius
Galaxy S 4 Duos
Galaxy S IV Dous
Galaxy S4 Duos
Galaxy SIV
SGH-N055
SGH-M919
SCH-R970
GT-i9295
GT-i9506
SGH-i537
Galaxy S4 Active
SCH-R970
SCH-R970C
SHV-E300K
SHV-E300S
SGH-i537
Galaxy S4 Active
SCH-R970
SCH-R970C
SHV-E300K
SHV-E300S
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
B600BE
B600BU
EB-B600BUB
B600BU
EB-B600BUB
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-SMI545XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128073208 |
| Korvaa | B600BE / B600BU / EB-B600BUB / EB-B600BUBESTA / B600BC / EB485760LU |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.88Wh |
| Mitat | 63.21 x 57.02 x 5.20mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
19,95 €
16,95 €

Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
18,95 €
15,95 €

Samsung Galaxy J5 2016 akku 3000 mAh
22,95 €
17,95 €

Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €

Samsung Galaxy S5 akku 2800 mAh
21,95 €
19,95 €

Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €

Samsung Galaxy J5 2016 akku 2500 mAh
18,95 €
15,95 €

Samsung Galaxy S5 Neo akku 2800 mAh
17,95 €
