calcActive())">
DELL CFC6C, D1R74, Venue 11 Pro Keyboard Dock akku 3200mAh
Saatavissa tehtaalta
53,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL tablettien kanssa:
CFC6C
D1R74
Venue 11 Pro Keyboard Dock
D1R74
Venue 11 Pro Keyboard Dock
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL tablettien alkuperäisakut:
7WMM7
CP305193L1
DL011301-PLP22G0
CP305193L1
DL011301-PLP22G0
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-DEV114SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128135968 |
| Korvaa | 7WMM7 / CP305193L1 / DL011301-PLP22G0 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 23.68Wh |
| Mitat | 229.94 x 116.10 x 4.24mm |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Dell tablettien akut
Näytä kaikki →
-18%
DELL Pro11i-2501BLK, V11P7130, Venue 11 Pro Tabletin Akku
65,95 €
53,95 €
DELL Looking Glass, Opus One, Streak 7 Tabletin Akku
23,95 €
DELL T06G, Venue 11 Pro 5130 Tabletin Akku
59,95 €
DELL Venue 7, Venue 7 3740, Venue 8 Tabletin Akku
23,95 €
-50%
DELL T01D, T10D-5830, Venue 8 Pro Tabletin Akku
35,95 €
17,98 €
DELL Venue 8 Pro 3845 Tabletin Akku
49,95 €
DELL Venue 8 7000, Venue 8 7840 Tabletin Akku
49,95 €
DELL Venue 11 Pro 7140 Tabletin Akku 5100mAh
69,95 €