calcActive())">
Sony Xperia Z2 Tablet akku - 6000 mAh
Saatavissa tehtaalta
43,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony tablettien kanssa:
SGP511
SGP512
SGP521
SGP541
SGP551
SGP561
SOT21
Xperia Tablet Z2
SGP512
SGP521
SGP541
SGP551
SGP561
SOT21
Xperia Tablet Z2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony tablettien alkuperäisakut:
1277-3631.1B
1ICP3/102/112-2
LIS2206ERPC
1ICP3/102/112-2
LIS2206ERPC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-SPZ200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124634 |
| Korvaa | LIS2206ERPC / 1ICP3/102/112-2 / 1277-3631.1B |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 22.8Wh |
| Mitat | 237.70 x 103.60 x 2.20mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.