Yleislaturi Bosch 8,4 - 18 voltin NiMh ja NiCd akuille

Yleislaturi yleisimmille Bosch työkalu ja porakone akuille joiden jännite on 8,4 - 18 volttia. Lataa NiMh ja Nicd-akkuja 1 amppeerin latausvirrallla.

Laturi korvaa ainakin seuraavat Bosch laturit:

2607224275
2607224391
2607224392
2607224440
2607224702
2607225011
AL 60 DV
AL 60 DV 1411
AL 60 DV 1419
AL 1404
AL 1411 DV
AL 1450 DV

 

Tämä laturi laturi lataa ainakin seuraavia Bosch / Skill / Wurth akkuja:

Bosch 1644-24
Bosch 1644B-24
Bosch 1644K
Bosch 1644K-24
Bosch 1646K
Bosch 1659K
Bosch 1659RK
Bosch 1661
Bosch 1662B
Bosch 1662K
Bosch 1662K-24
Bosch 1664
Bosch 1688K-24
Bosch 3300
Bosch 3305
Bosch 3310
Bosch 3315
Bosch 3360K
Bosch 3450
Bosch 3453-01
Bosch 3455-01
Bosch 3500
Bosch 3530
Bosch 3610K
Bosch 3615K
Bosch 3650K
Bosch 3655K
Bosch 3660
Bosch 3670
Bosch 3860CK
Bosch 3860CRK
Bosch 3860K
Bosch 3860RK
Bosch 3870
Bosch 3918B
Bosch 13614
Bosch 13618-2G
Bosch 15614
Bosch 15618
Bosch 21618
Bosch 22612
Bosch 22614
Bosch 22618
Bosch 23609-RT
Bosch 23612
Bosch 23618
Bosch 32609-RT
Bosch 32612
Bosch 32614
Bosch 32618-2G
Bosch 32618-RT
Bosch 33612
Bosch 33614
Bosch 33618-2G
Bosch 34612
Bosch 34614
Bosch 34618
Bosch 35614
Bosch 35618
Bosch 52314
Bosch 52318B
Bosch 53514
Bosch 53518B
Bosch ABS-M1 12 V
Bosch ABS-M 12 V
Bosch ABS 12 M-2
Bosch ABS 12 VE
Bosch ABS 12-M 2
Bosch ABS 96 M-2
Bosch ANGLE EXACT 2
Bosch ANGLE EXACT 3
Bosch ANGLE EXACT 6
Bosch ANGLE EXACT 7
Bosch ANGLE EXACT 7-900
Bosch ANGLE EXACT 8
Bosch ANGLE EXACT 10-650
Bosch ANGLE EXACT 14
Bosch ANGLE EXACT 14-420
Bosch ANGLE EXACT 15
Bosch ANGLE EXACT 17
Bosch ANGLE EXACT 22
Bosch ANGLE EXACT 23
Bosch ANGLE EXACT 25-200
Bosch ANGLE EXACT 25-250
Bosch ANGLE EXACT 29
Bosch ANGLE EXACT 30
Bosch ANGLE EXACT 30-300
Bosch ANGLE EXACT 30-380
Bosch ANGLE EXACT 40-280
Bosch ANGLE EXACT 50-210
Bosch ANGLE EXACT 60-170
Bosch ANGLE EXACT 75-110
Bosch ASB 96 P-2
Bosch ATS 12-P
Bosch B2300
Bosch B2310
Bosch B2500
Bosch B2610
Bosch BABS 12 V
Bosch BACP 12V
Bosch BACS 12 V
Bosch BT-EXACT 2
Bosch BT ANGEL EXACT 17
Bosch BT ANGEL EXACT 23
Bosch BT ANGEL EXACT 30
Bosch BT ANGLE EXACT 2
Bosch BT ANGLE EXACT 3
Bosch BT ANGLE EXACT 6
Bosch BT ANGLE EXACT 7
Bosch BT ANGLE EXACT 8
Bosch BT ANGLE EXACT 15
Bosch BT EXACT 2
Bosch BT EXACT 4
Bosch BT EXACT 6
Bosch BT EXACT 7
Bosch BT EXACT 8
Bosch BT EXACT 9
Bosch BT EXACT 12
Bosch BT EXACT 1100
Bosch BTI-ABS 12 V
Bosch CSD 14
Bosch CWI 280
Bosch DD 514
Bosch EXACT 2
Bosch EXACT 4
Bosch EXACT 6
Bosch EXACT 7
Bosch EXACT8
Bosch EXACT 8
Bosch EXACT 9
Bosch EXACT 60
Bosch EXACT 212
Bosch EXACT 402
Bosch EXACT 412
Bosch EXACT 459
Bosch EXACT 608
Bosch EXACT 610
Bosch EXACT700
Bosch EXACT 700
Bosch EXACT 908
Bosch EXACT 1100
Bosch EXACT 1104
Bosch EXACT 1106
Bosch GBB 9.6VES-1
Bosch GBM 9.6 VSP-2
Bosch GBM 9.6VES-1
Bosch GBM 9.6VES-2
Bosch GBM 9.6VES-3
Bosch GBM 9.6VSP-3
Bosch GBM 12 VE
Bosch GBM 12 VEBS
Bosch GBM 12 VES
Bosch GBM 12 VES-2
Bosch GBM 12 VES-3
Bosch GBM 12 VESP
Bosch GBM 12 VSP-3
Bosch GDR 9,6 V
Bosch GDR 12 V
Bosch GDR 14,4 V
Bosch GDR 14,4 V-LI
Bosch GDR 18 V
Bosch GDR 90,
Bosch GDR 100
Bosch GDR 110
Bosch GDS 12 V
Bosch GDS 14,4 V
Bosch GDS 18 V
Bosch GDS 18 V-HT
Bosch GHO 14,4 V
Bosch GHO 18 V
Bosch GKS 18 V
Bosch GLI 9,6 V
Bosch GLI 9.6V
Bosch GLI 12 V
Bosch GLI 14,4 V
Bosch GLI 18 V
Bosch GSA 18 VE
Bosch GSB 9.6VES
Bosch GSB 9.6VES-2
Bosch GSB 12 VE
Bosch GSB 12 VE-2
Bosch GSB 12 VES
Bosch GSB 12 VES-2
Bosch GSB 12 VESB
Bosch GSB 12 VESP
Bosch GSB 12 VSE-2
Bosch GSB 12 VSP-2
Bosch GSB 12 VSP-3
Bosch GSB 12-2
Bosch GSB 12VE-2
Bosch GSB 14,4 VE-2
Bosch GSB 14,4-2
Bosch GSB 14.4 VE-2
Bosch GSB 14.4 VE2
Bosch GSB 18 VE-2
Bosch GSR 9,6 V
Bosch GSR 9,6 VE-2
Bosch GSR 9,6-2
Bosch GSR 9.6-1
Bosch GSR 9.6V
Bosch GSR 9.6VE2
Bosch GSR 9.6VET
Bosch GSR 9.6 VE-2
Bosch GSR 9.6 VES-1
Bosch GSR 9.6 VES-2
Bosch GSR 9.6 VPE-2
Bosch GSR 12 V
Bosch GSR 12 VE
Bosch GSR 12 VE-2
Bosch GSR 12 VES
Bosch GSR 12 VES-2
Bosch GSR 12 VET
Bosch GSR 12 VPE-2
Bosch GSR 12 VSH-2
Bosch GSR 12-1
Bosch GSR 12-2
Bosch GSR 14,4 V
Bosch GSR 14,4 VE-2
Bosch GSR 14,4 VES-2
Bosch GSR 14,4 VPE-2
Bosch GSR 14,4-2
Bosch GSR 18 V
Bosch GSR 18 VE-2
Bosch GST 14,4 V
Bosch GST 18 V
Bosch GWS 14,4 V
Bosch HDI 220
Bosch HDI 244
Bosch IASR 9,6-12V
Bosch IASR 2490
Bosch IDI 244
Bosch IWI 280
Bosch PAG 9.6V
Bosch PAG 12 V
Bosch PAG 12V
Bosch PAG 14,4 V
Bosch PBM 9.6 VE-2
Bosch PBM 9.6 VSP-2
Bosch PBM 9.6VES-2
Bosch PDR 9.6 VE
Bosch PDR 12 V
Bosch PDR 12 V/NS
Bosch PDR 14,4 V
Bosch PDR 14,4 V/N
Bosch PDR 80
Bosch PKS 14,4 V
Bosch PLI 9,6 V
Bosch PLI 12 V
Bosch PLI 14,4 V
Bosch PLI 18 V
Bosch PSB 9.6 VE-2
Bosch PSB 9.6VES-2
Bosch PSB 9.6VES2
Bosch PSB 9.6VPS-2
Bosch PSB 9.6VSP-2
Bosch PSB 12 VE-2
Bosch PSB 12 VSP-2
Bosch PSB 12VE-2
Bosch PSB 14,4 V
Bosch PSB 14,4 V-i
Bosch PSB 14,4 VE-2
Bosch PSB 18 VE-2
Bosch PSB 18 VE 2
Bosch PSR 9,6 VE-2
Bosch PSR 9.6 VE
Bosch PSR 9.6VES
Bosch PSR 9.6VES-2
Bosch PSR 12 VE
Bosch PSR 12 VE-2
Bosch PSR 12 VES-2
Bosch PSR 12-2
Bosch PSR 12/S
Bosch PSR 12VE
Bosch PSR 12VE-2
Bosch PSR 14,4 V
Bosch PSR 14,4 VE
Bosch PSR 14,4 VE-2
Bosch PSR 14,4-2
Bosch PSR 14.4 VES-2
Bosch PSR 14.4 VES 2
Bosch PSR 18 VE-2
Bosch PSR 18-2
Bosch PSR 120
Bosch PSR 140
Bosch PSR 180
Bosch PSR 960
Bosch PSR 1200
Bosch PSR 1440
Bosch PST 14,4 V
Bosch SDB 12
Bosch SDI 96
Bosch SDI 120
Bosch SX-PSR 960
Bosch 2 507 335 209
Bosch 2 607 001 380
Bosch 2 607 335 021
Bosch 2 607 335 035
Bosch 2 607 335 037
Bosch 2 607 335 072
Bosch 2 607 335 089
Bosch 2 607 335 109
Bosch 2 607 335 118
Bosch 2 607 335 142
Bosch 2 607 335 143
Bosch 2 607 335 144
Bosch 2 607 335 145
Bosch 2 607 335 146
Bosch 2 607 335 148
Bosch 2 607 335 149
Bosch 2 607 335 152
Bosch 2 607 335 156
Bosch 2 607 335 158
Bosch 2 607 335 160
Bosch 2 607 335 171
Bosch 2 607 335 172
Bosch 2 607 335 173
Bosch 2 607 335 180
Bosch 2 607 335 210
Bosch 2 607 335 230
Bosch 2 607 335 241
Bosch 2 607 335 243
Bosch 2 607 335 245
Bosch 2 607 335 246
Bosch 2 607 335 248
Bosch 2 607 335 249
Bosch 2 607 335 251
Bosch 2 607 335 252
Bosch 2 607 335 254
Bosch 2 607 335 260
Bosch 2 607 335 261
Bosch 2 607 335 262
Bosch 2 607 335 263
Bosch 2 607 335 264
Bosch 2 607 335 265
Bosch 2 607 335 266
Bosch 2 607 335 271
Bosch 2 607 335 272
Bosch 2 607 335 273
Bosch 2 607 335 274
Bosch 2 607 335 275
Bosch 2 607 335 276
Bosch 2 607 335 277
Bosch 2 607 335 278
Bosch 2 607 335 373
Bosch 2 607 335 374
Bosch 2 607 335 375
Bosch 2 607 335 376
Bosch 2 607 335 378
Bosch 2 607 335 395
Bosch 2 607 335 414
Bosch 2 607 335 415
Bosch 2 607 335 416
Bosch 2 607 335 429
Bosch 2 607 335 430
Bosch 2 607 335 442
Bosch 2 607 335 453
Bosch 2 607 335 454
Bosch 2 607 335 455
Bosch 2 607 335 461
Bosch 2 607 335 463
Bosch 2 607 335 465
Bosch 2 607 335 469
Bosch 2 607 335 471
Bosch 2 607 335 487
Bosch 2 607 335 524
Bosch 2 607 335 526
Bosch 2 607 335 527
Bosch 2 607 335 528
Bosch 2 607 335 529
Bosch 2 607 335 533
Bosch 2 607 335 534
Bosch 2 607 335 535
Bosch 2 607 335 536
Bosch 2 607 335 539
Bosch 2 607 335 540
Bosch 2 607 335 541
Bosch 2 607 335 542
Bosch 2 607 335 555
Bosch 2 607 335 611
Bosch 2 607 335 619
Bosch 2 607 335 651
Bosch 2 607 335 655
Bosch 2 607 335 663
Bosch 2 607 335 665
Bosch 2 607 335 669
Bosch 2 607 335 671
Bosch 2 607 335 674
Bosch 2 607 335 675
Bosch 2 607 335 676
Bosch 2 607 335 678
Bosch 2 607 335 680
Bosch 2 607 335 681
Bosch 2 607 335 682
Bosch 2 607 335 683
Bosch 2 607 335 684
Bosch 2 607 335 685
Bosch 2 607 335 686
Bosch 2 607 335 687
Bosch 2 607 335 688
Bosch 2 607 335 692
Bosch 2 607 335 694
Bosch 2 607 335 696
Bosch 2 607 335 697
Bosch 2 607 335 699
Bosch 2 607 335 707
Bosch 2 607 335 709
Bosch 2 607 335 711
Bosch 2 607 335 713
Bosch 2 607 335 717
Bosch 2 607 335 750
Bosch 2 607 335 787
Bosch 2 607 335 797
Bosch 2 607 335 877
Bosch 2 607 335 883
Bosch 2 607 336 002
Bosch 2 607 336 145
Bosch 2 607 355 014
Bosch 2 607 355 531
Bosch 2 609 200 306
Bosch 2 610 907 652
Bosch 2 610 909 020
Bosch 2 610 910 400
Bosch 2 610 910 405
Bosch 2 610 995 883
Bosch 1617S0004W
Bosch 2507335209
Bosch 2607001380
Bosch 2607225033
Bosch 2607335021
Bosch 2607335035
Bosch 2607335037
Bosch 2607335072
Bosch 2607335089
Bosch 2607335109
Bosch 2607335118
Bosch 2607335142
Bosch 2607335143
Bosch 2607335144
Bosch 2607335145
Bosch 2607335146
Bosch 2607335148
Bosch 2607335149
Bosch 2607335152
Bosch 2607335156
Bosch 2607335158
Bosch 2607335160
Bosch 2607335171
Bosch 2607335172
Bosch 2607335173
Bosch 2607335180
Bosch 2607335210
Bosch 2607335230
Bosch 2607335241
Bosch 2607335243
Bosch 2607335245
Bosch 2607335246
Bosch 2607335248
Bosch 2607335249
Bosch 2607335251
Bosch 2607335252
Bosch 2607335254
Bosch 2607335260
Bosch 2607335261
Bosch 2607335262
Bosch 2607335263
Bosch 2607335264
Bosch 2607335265
Bosch 2607335266
Bosch 2607335271
Bosch 2607335272
Bosch 2607335273
Bosch 2607335274
Bosch 2607335275
Bosch 2607335276
Bosch 2607335277
Bosch 2607335278
Bosch 2607335373
Bosch 2607335374
Bosch 2607335375
Bosch 2607335376
Bosch 2607335378
Bosch 2607335395
Bosch 2607335414
Bosch 2607335415
Bosch 2607335416
Bosch 2607335429
Bosch 2607335430
Bosch 2607335441
Bosch 2607335453
Bosch 2607335454
Bosch 2607335455
Bosch 2607335461
Bosch 2607335463
Bosch 2607335465
Bosch 2607335469
Bosch 2607335471
Bosch 2607335487
Bosch 2607335524
Bosch 2607335526
Bosch 2607335527
Bosch 2607335528
Bosch 2607335529
Bosch 2607335533
Bosch 2607335534
Bosch 2607335535
Bosch 2607335536
Bosch 2607335539
Bosch 2607335540
Bosch 2607335541
Bosch 2607335542
Bosch 2607335555
Bosch 2607335609
Bosch 2607335611
Bosch 2607335619
Bosch 2607335647
Bosch 2607335649
Bosch 2607335651
Bosch 2607335653
Bosch 2607335655
Bosch 2607335659
Bosch 2607335663
Bosch 2607335665
Bosch 2607335667
Bosch 2607335669
Bosch 2607335671
Bosch 2607335674
Bosch 2607335675
Bosch 2607335676
Bosch 2607335678
Bosch 2607335680
Bosch 2607335681
Bosch 2607335682
Bosch 2607335683
Bosch 2607335684
Bosch 2607335685
Bosch 2607335686
Bosch 2607335687
Bosch 2607335688
Bosch 2607335691
Bosch 2607335692
Bosch 2607335694
Bosch 2607335696
Bosch 2607335697
Bosch 2607335699
Bosch 2607335707
Bosch 2607335709
Bosch 2607335711
Bosch 2607335713
Bosch 2607335717
Bosch 2607335750
Bosch 2607335787
Bosch 2607335797
Bosch 2607335877
Bosch 2607335879
Bosch 2607335883
Bosch 2607336145
Bosch 2607355014
Bosch 2607355531
Bosch 2610907652
Bosch 2610909020
Bosch 2610910400
Bosch 2610910405
Bosch 2610995883
Bosch BAT-001 9.6V
Bosch BAT001 9.6V
Bosch BAT011 12V
Bosch BAT 013 14.4V
Bosch BAT013 14.4V
Bosch BAT015 14.4V
Bosch BAT 015 14.4V
Bosch BAT025 18V
Bosch BAT026 18V
Bosch BAT038 14.4V
Bosch BAT040 14.4V
Bosch BAT041 14.4V
Bosch BAT 043 12V
Bosch BAT043 12V
Bosch BAT045 12V
Bosch BAT 045 12V
Bosch BAT046 12V
Bosch BAT 046 12V
Bosch BAT048 9.6V
Bosch BAT049 9.6V
Bosch BAT049 12V
Bosch BAT 049 12V
Bosch BAT100 9.6V
Bosch BAT119 9.6V
Bosch BAT120 12V
Bosch BAT 120 12V
Bosch BAT 139 12V
Bosch BAT139 12V
Bosch BAT140 14.4V
Bosch BAT159 14.4V
Bosch BAT160 18V
Bosch BAT180 18V
Bosch BAT181 18V
Bosch BAT189 18V
Bosch BATOO1 9.6V
Bosch BH-974 9.6V
Bosch BH-974H 9.6V
Bosch BH-974L 9.6V
Bosch BH-974N 9.6V
Bosch BH984 9.6V
Bosch BH 1454 14.4V
Bosch BH1454 14.4V
Bosch BPT1041 9.6V
Bosch TBS016 14.4V
Bosch TBS 016 14.4V
Flex BBM 596B
Flex BS 596B
Skil 3000VSRK
Skil 3100K
Skil 3105K
Skil 3109K
Skil 3110K
Skil 3110VSRK
Skil 3220
Skil 3610-K10
Skil 3610K
Skil 3612
Skil 3615K
Skil 3650K
Skil B2100
Skil B2109K
Skil B2110
Skil B2220
Würth ABS 12M-2
Würth ATS 12P
Bosch 1644
Bosch 1645
Bosch 1646
Bosch 1659
Bosch 1662
Bosch 3360
Bosch 3453
Bosch 3455
Bosch 3610
Bosch 3615
Bosch 3650
Bosch 3655
Bosch 3860
Bosch 3918
Bosch 13618
Bosch 23609
Bosch 32609
Bosch 32618
Bosch 33618
Bosch 52318
Bosch 53518
Bosch EXACT 12
Bosch GLI 12V
Bosch GSB 12
Bosch GSR 9.6
Bosch GSR 18-2
Bosch PAG 12
Bosch PSR 12
Bosch PSR 18
Skil 3100
Skil 3105
Skil 3110
Skil 3650
Skil B2109

 

29.95
Saatavuus: Noin 1-viikko