calcActive())">
Panasonic CGA-S003, CGA-S003A/ 1B, CGA-S003E/ 1B, VW-VBA05 yhteensopiva akku 530 mAh
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
SV-AS10-W
SV-AS10-G
SV-AV50PP-S
SV-AV50T
SV-AV50EG-T
SV-AS10EG-S
SV-AS10
SV-AS10-T
SV-AS10-D
SV-AV50EG-S
SV-AV50EG-A
SV-AS10EG-D
SV-AS30
SV-AV50
SV-AS10-R
SV-AS10-A
SV-AS10PP-S
SV-AV50S
SV-AV50A
SV-AS10EG-A
SV-AS10-S
SV-AS10-G
SV-AV50PP-S
SV-AV50T
SV-AV50EG-T
SV-AS10EG-S
SV-AS10
SV-AS10-T
SV-AS10-D
SV-AV50EG-S
SV-AV50EG-A
SV-AS10EG-D
SV-AS30
SV-AV50
SV-AS10-R
SV-AS10-A
SV-AS10PP-S
SV-AV50S
SV-AV50A
SV-AS10EG-A
SV-AS10-S
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
CGA-S003
CGA-S003A/ 1B
CGA-S003E/ 1B
VW-VBA05
CGA-S003A/ 1B
CGA-S003E/ 1B
VW-VBA05
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-VBA05 |
|---|---|
| EAN | 4894128004073 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 54.00 x 35.00 x 4.00mm |
| Korvaa | CGA-S003 / CGA-S003A/1B / CGA-S003E/1B / VW-VBA05 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 530mAh / 1.96Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Panasonic akut
Näytä kaikki →
-21%
Panasonic CGA-S006, CGA-S006E, CGA-S006E/ 1B, CGR-S006, CGR-S006A/ 1B, CGR-S006E, CGR-S006E/ 1B, DMW-BMA7 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
14,95 €
-14%
Panasonic CGA-S005 / Fuji NP-70 / Leica BP-DC4 / Ricoh DB-60 yhteensopiva akku 1150 mAh
13,95 €
11,95 €
-16%
Panasonic DMW-BLC12, DMW-BLC12E, DMW-BLC12GK akku 1000 mAh
24,95 €
20,95 €
-17%
Panasonic DMW-BMB9, DMW-BMB9E akku - 750 mAh
23,95 €
19,95 €
-21%
Panasonic VW-VBT380 akku 4040 mAh
37,95 €
29,95 €
Panasonic CGA-S002, CGA-S002A, CGA-S002A/ 1B, CGA-S002E, CGA-S002E/ 1B, CGR-S002, CGR-S002E, DMW-BM7 yhteensopiva akku 680 mAh
18,95 €
-7%
Panasonic CGA-S007, CGA-S007A/1B, CGA-S007E, CGR-S007E, CGR-S007E/1B, DMW-BCD10, CGA-S007A/B yhteensopiva akku 1000 mAh
13,95 €
12,95 €
-8%
Panasonic DMW-BCG10, DMW-BCG10E, DMW-BCG10PP yhteensopiva akku 890 mAh
23,95 €
21,95 €