calcActive())">
Batavus sähköpyörän Pulzar / Senero yhteensopiva akku 13000mAh
Saatavissa tehtaalta
279,95 €
Batavus sähköpyörän yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Pulzar
Senero
Zonar
Razer
Senero
Zonar
Razer
Korvattavat Batavus sähköpyörän alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Batavus sähköpyörän -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-WBS942SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 36 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128187295 |
| Kapasiteetti (mAh) | 13000mAh / 468Wh |
| Mitat | 373.00 x 102.40 x 98.00mm |
| Jännite | 36 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Sähköpotkulaudan ja sähköpyörän laturit
Näytä kaikki →
Green Cell Sähköpyörän laturi 42V 2A (5.5*2.1mm) 36V akulle
39,95 €
Hoverboard / tasapainolauta / sähköpotkulauta virtalähde / laturi 42V 2A
39,95 €
Green Cell Sähköpotkulaudan Segway / Ninebot / Xiaomi laturi
49,95 €
-19%
Green Cell Sähköpyörän laturi 54.6V 4A (XLR 3 PIN) 48V akulle
74,95 €
60,95 €
Sähköpotkulaudan Segway / Ninebot / Xiaomi laturi 63 V
44,95 €
Sähköpotkulauta / Hoverboard virtalähde / laturi 29V 2A
54,95 €
Green Cell 48V Sähköpyörän Laturi 54,6V 2A Li-ion Akkuun 5.5x2.1 mm
44,95 €
Bosch sähköpyörän EB1310000E / LED Remote yhteensopiva akku 70mAh
13,95 €