calcActive())">
Canon BP-709 akku 890 mAh
Saatavissa tehtaalta
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Canon kameroiden kanssa:
HF M56
IXIA HF R306
LEGRIA HF R36
IXIA HF R306
LEGRIA HF R36
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Canon kameran alkuperäisakut:
BP-709
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BP809MC |
|---|---|
| EAN | 4894128077596 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 39.90 x 30.51 x 15.94mm |
| Korvaa | BP-709 |
| Kapasiteetti (mAh) | 890mAh / 3.29Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Canon akut
Näytä kaikki →
-14%
Canon NB-4L, PL46G yhteensopiva akku 850 mAh
13,95 €
11,95 €
-10%
Canon LP-E6 / LP-E6N akku 2000 mAh - Täysin yhteensopiva
28,95 €
25,95 €
-21%
Canon BP-508, BP-511, BP-511A, BP-512, BP-514 yhteensopiva akku 1500 mAh
18,95 €
14,95 €
-11%
Canon LP-E8 yhteensopiva akku 1120mAh
18,95 €
16,95 €
-11%
Canon NB-2L, BP-2LH, NB-2LH, BP-2L5, BP2LCL, ER-D120 yhteensopiva akku 600 mAh
18,95 €
16,95 €
-16%
Canon LP-E5 yhteensopiva akku 1080 mAh
18,95 €
15,95 €
-7%
Canon NB-5L yhteensopiva akku 1120 mAh
13,95 €
12,95 €
-16%
Canon LP-E6, LP-E6N akku 2000 mAh
24,95 €
20,95 €