calcActive())">
Datalogic viivakoodinlukijan Joya Touch A6 / MEMOR 1 yhteensopiva akku 3300mAh
Saatavissa tehtaalta
38,95 €
Datalogic viivakoodinlukijan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Joya Touch A6
MEMOR 1
Joya Touch A6 Gun-Styled
Joya Touch
Memor 1 General Purpose Full-touch Android Device
Joya Touch 22
MEMOR 1
Joya Touch A6 Gun-Styled
Joya Touch
Memor 1 General Purpose Full-touch Android Device
Joya Touch 22
Korvattavat Datalogic viivakoodinlukijan alkuperäisakut
BY-04
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Datalogic viivakoodinlukijan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-DAT110BL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128206347 |
| Korvaa | BY-04 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 11.88Wh |
| Mitat | 69.50 x 30.30 x 21.90mm |
| Jännite | 3,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Viivakoodinlukijoiden akut
Näytä kaikki →
-5%
Symbol LS4278, LS4278-M Viivakoodinlukijan Akku
18,95 €
17,95 €
Vocollect A700, A710, A720 akku 6600mAh
107,95 €
Zebra IMZ320, MZ220, MZ320 akku 1500mAh
21,95 €
Opticon H-27, H-27 1D, H-27 2D akku 3000mAh
40,95 €
Intermec IP30, SR61, SR61T akku 3400mAh
36,95 €
Unitech PA968II akku 1800mAh
42,95 €
Intermec 2400, 2420, 2425 Viivakoodinlukijan Akku
26,95 €
Datalogic GBT4400, GBT4430, GM4100 Viivakoodinlukijan Akku
20,95 €