calcActive())">
Cubot älypuhelinten S550 yhteensopiva akku 2800mAh
Saatavissa tehtaalta
27,95 €
Cubot älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
S550
Korvattavat Cubot älypuhelinten alkuperäisakut
S550
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Cubot älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-CBS550SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128133209 |
| Korvaa | S550 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 10.64Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Matkapuhelimen akku
Näytä kaikki →
-11%
Doro puhelimen Tarvikeakku DBO-1000A 1200mAh
17,95 €
15,95 €
-10%
Doro 8035 DBT-2500A Akku 2350mAh
19,95 €
17,95 €
Doro Liberto 825 Akku 1700 mAh - BDA-2000A
18,95 €
Netgear AirCard 790, AirCard 790s, AirCard 810, Hotspot mokkulan Akku
19,95 €
Huawei Mate 10 lite / Huawei P20 Pro akku 3900 mAh HB436486ECW
21,95 €
Samsung Galaxy A6 Plus 2018 Akku 3400mAh
18,95 €
Huawei Nova / Honor 6C / Y5 2017 / Y6 2017 / Nova Smart akku 2900 mAh
21,95 €
-13%
Huawei Mate 20 pro akku 4100 mAh
23,95 €
20,95 €