calcActive())">
Zebra viivakoodinlukijan MC33 / MC330 yhteensopiva akku 5200mAh
Saatavissa tehtaalta
68,95 €
Zebra viivakoodinlukijan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MC33
MC330
MC3300
MC330K
MC330M
MC330
MC3300
MC330K
MC330M
Korvattavat Zebra viivakoodinlukijan alkuperäisakut
BT-000337
BT-000338
BTRY-MC33-27MA-01
BT-000338
BTRY-MC33-27MA-01
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Zebra viivakoodinlukijan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-ZBC330BX |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.7V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128223801 |
| Korvaa | BT-000337 / BT-000338 / BTRY-MC33-27MA-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 19.24Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Viivakoodinlukijoiden akut
Näytä kaikki →
-5%
Symbol LS4278, LS4278-M Viivakoodinlukijan Akku
18,95 €
17,95 €
Vocollect A700, A710, A720 akku 6600mAh
107,95 €
Zebra IMZ320, MZ220, MZ320 akku 1500mAh
21,95 €
Opticon H-27, H-27 1D, H-27 2D akku 3000mAh
40,95 €
Intermec IP30, SR61, SR61T akku 3400mAh
36,95 €
Unitech PA968II akku 1800mAh
42,95 €
Intermec 2400, 2420, 2425 Viivakoodinlukijan Akku
26,95 €
Datalogic GBT4400, GBT4430, GM4100 Viivakoodinlukijan Akku
20,95 €