calcActive())">
Xiaomi puhelimen 15 Pro / 24101PNB7C yhteensopiva akku 5950mAh
Saatavissa tehtaalta
30,95 €
Xiaomi puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
15 Pro
24101PNB7C
2410DPN6CC
24101PNB7C
2410DPN6CC
Korvattavat Xiaomi puhelimen alkuperäisakut
BM67
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Xiaomi puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-XMP151SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.85V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128220824 |
| Korvaa | BM67 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5950mAh / 22.91Wh |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Xiaomi akut
Näytä kaikki →
Xiaomi Mi 11i 5G / BM4Y akku 4400mAh
24,95 €
Xiaomi Redmi Note 6 akku 3800mAh
20,95 €
-58%
Xiaomi redmi 5 akku 3200 mAh
18,95 €
7,95 €
Redmi puhelimen Note 10 Pro yhteensopiva akku 4900mAh
23,95 €
Xiaomi MEE7, MEG7, Mi Max akku 3900mAh
25,95 €
Xiaomi Note 2 akku 3020 mAh
18,95 €
Xiaomi M1902F1A, M1902F1G, M1902F1T akku 3200mAh
20,95 €
Xiaomi Poco F1 akku 3900 mAh
18,95 €