calcActive())">
Bosch pölynimurin tai pölynimurirobotin BBH3PETGB/01 / BBH3PETGB/03 yhteensopiva akku 2600mAh
Saatavissa tehtaalta
42,95 €
Bosch pölynimurin tai pölynimurirobotin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
BBH3PETGB/01
BBH3PETGB/03
BBH3ZOO25/01
BBH3ZOO25/03
BBH3251GB/01
BBH3251GB/03
BBH32551/01
BBH32551/03
BCH3ALL25/01
BCH3ALL25/03
BCH3K255/01
BCH3K255/03
BCH3P255/01
BCH3P255/03
BCH3PT25AU/01
BCH3PT25CN/01
BCH3PT25CN/03
BCH3PT25TW/01
BCH3251CN/01
BCH3251CN/03
BCH3251KR/01
BCH3251TW/01
BCH3252CN/01
BCH3252CN/03
BCH3252KR/01
BCH3252TW/01
Flexxo 2-in-1 BCH3P255
BBH3PETGB/03
BBH3ZOO25/01
BBH3ZOO25/03
BBH3251GB/01
BBH3251GB/03
BBH32551/01
BBH32551/03
BCH3ALL25/01
BCH3ALL25/03
BCH3K255/01
BCH3K255/03
BCH3P255/01
BCH3P255/03
BCH3PT25AU/01
BCH3PT25CN/01
BCH3PT25CN/03
BCH3PT25TW/01
BCH3251CN/01
BCH3251CN/03
BCH3251KR/01
BCH3251TW/01
BCH3252CN/01
BCH3252CN/03
BCH3252KR/01
BCH3252TW/01
Flexxo 2-in-1 BCH3P255
Korvattavat Bosch pölynimurin tai pölynimurirobotin alkuperäisakut
828BPV252
12026529
NV-BFXX
12026529
NV-BFXX
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bosch pölynimurin tai pölynimurirobotin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akus…
| SKU | CS-BBH327VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 25.2V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128225645 |
| Korvaa | 828BPV252 / 12026529 / NV-BFXX |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 65.52Wh |
| Mitat | 107.30 x 89.20 x 47.80mm |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Imurien akut
Näytä kaikki →
-35%
Dyson V6 / DC58 / DC61 ( SV03 ) akku 2500mAh
62,95 €
40,95 €
-19%
Neato Botvac D3 / D4 / D5 / D6 / D7 akku 6800mAh
84,95 €
68,95 €
-31%
Dyson V8 akku 2800mAh / 60.48Wh
79,95 €
54,95 €
-33%
Dyson SV11 / V7 akku 2000mAh / 43.20Wh
54,95 €
36,95 €
-26%
AEG Electrolux VBHC7787E / 8087979053 / 809115702 akku 2500mAh / 45Wh
64,95 €
47,95 €
-18%
AEG OSBP72LI / Electrolux OSBP72LI25 akku 3400 mAh
49,95 €
40,95 €
-33%
Xiaomi G1 MI / Robot MI-G1 Pölynimurirobotin akku 2600 mAh
39,95 €
26,95 €
-22%
AEG Electrolux VBHC7787E / 8087979053 / 809115702 akku 1500mAh / 27Wh
49,95 €
38,95 €