calcActive())">
Bosch pölynimurin tai pölynimurirobotin 11021499 / 11021520 yhteensopiva akku 2600mAh
Saatavissa tehtaalta
43,95 €
Bosch pölynimurin tai pölynimurirobotin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
11021499
11021520
11038976
11038978
BCHF220
BCHF220B
BCHF220B/02
Readyy'y 20V Max
11021520
11038976
11038978
BCHF220
BCHF220B
BCHF220B/02
Readyy'y 20V Max
Korvattavat Bosch pölynimurin tai pölynimurirobotin alkuperäisakut
908BPV180
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bosch pölynimurin tai pölynimurirobotin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akus…
| SKU | CS-BBH222VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 18.0V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128225676 |
| Korvaa | 908BPV180 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 46.8Wh |
| Mitat | 101.20 x 71.20 x 41.00mm |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Imurien akut
Näytä kaikki →
-35%
Dyson V6 / DC58 / DC61 ( SV03 ) akku 2500mAh
62,95 €
40,95 €
-19%
Neato Botvac D3 / D4 / D5 / D6 / D7 akku 6800mAh
84,95 €
68,95 €
-31%
Dyson V8 akku 2800mAh / 60.48Wh
79,95 €
54,95 €
-33%
Dyson SV11 / V7 akku 2000mAh / 43.20Wh
54,95 €
36,95 €
-26%
AEG Electrolux VBHC7787E / 8087979053 / 809115702 akku 2500mAh / 45Wh
64,95 €
47,95 €
-18%
AEG OSBP72LI / Electrolux OSBP72LI25 akku 3400 mAh
49,95 €
40,95 €
-33%
Xiaomi G1 MI / Robot MI-G1 Pölynimurirobotin akku 2600 mAh
39,95 €
26,95 €
-22%
AEG Electrolux VBHC7787E / 8087979053 / 809115702 akku 1500mAh / 27Wh
49,95 €
38,95 €