calcActive())">
Acer Aspire 5943G, Aspire 5943G-454G64Mn, Aspire 5950G akku 4400 mAh
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Acer kannettavien tietokoneiden kanssa:
Aspire 5943G
Aspire 5943G-454G64Mn
Aspire 5950G
Aspire 5943G-454G64Mn
Aspire 5950G
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Acer alkuperäisakut:
41CR19/66-2
4INR18/65-2
934T2086F
4INR18/65-2
934T2086F
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AC5943NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128079606 |
| Mitat | 270.20 x 47.80 x 28.00mm |
| Korvaa | 41CR19/66-2 / 4INR18/65-2 / 934T2086F / AK.008BT.079 / AS10C5E / AS10C7E / BT.00805.015 / BT.00807.028 / LC.BTP00.132 / NCR-B/811 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Acer akut
Näytä kaikki →
-7%
Acer Chromebook 11.6 / Chromebook C720 / Chromebook C720-2103 akku 3950 mAh
67,95 €
62,95 €
-21%
Acer Aspire 5 / ES1 / V3 ( AC14B8K ) akku 3000 mAh
69,95 €
54,95 €
-5%
Acer Aspire 4551, Aspire 5741, TravelMate 5740, TravelMate 8472 akku 4400 mAh
59,95 €
56,95 €
-23%
Acer Aspire Aspire 3 A311, Aspire 1 A111, AP16M5JKT akku 4750 mAh
59,95 €
45,95 €
-17%
Acer Nitro 5 / 7 akku 3700 mAh
69,95 €
57,95 €
-22%
Acer Swift 1 SF113-31 Akku 3700 mAh
59,95 €
46,95 €
-15%
Acer Aspire E5-575 akku 5200 mAh
59,95 €
50,95 €
-19%
Acer Aspire V5 ja E1 akku 2400 mAh
53,95 €
43,95 €