calcActive())">
Asus T00D, ZenFone S, ZenFone X akku 2300 mAh
Saatavissa tehtaalta
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus puhelinten kanssa:
T00D
ZenFone S
ZenFone X
ZenFone S
ZenFone X
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus puhelin alkuperäisakut:
C11P1322
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-AUX001SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128096672 |
| Korvaa | C11P1322 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 8.74Wh |
| Mitat | 92.73 x 39.50 x 4.10mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Asus akut
Näytä kaikki →
Asus ZB602KL, ZenFone Max Pro M1, ZenFone Max Pro M1 Dual SIM akku 4900mAh
20,95 €
Asus ZE620KL, ZenFone 5 2018, ZenFone 5 2018 Dual SIM akku 3200mAh
22,95 €
Asus Fonepad 8 Dual Sim Akku 3900mAh
33,95 €
Asus älypuhelinten Twin View Dock ZS600KLS yhteensopiva akku 5000mAh
33,95 €
-50%
Asus A80, A86, Infinity A80 akku 2300 mAh
21,95 €
10,98 €
Asus T45, T45-T001 akku 1800 mAh
16,95 €
Asus Pegasus X002, Pegasus X003 akku 2400 mAh
17,95 €
Asus ZE500CL, ZE550ML, ZE551ML akku 2900 mAh
17,95 €