calcActive())">
Acer Iconia A500, Iconia A500-10S32, Iconia Tablet A500 Tabletin Akku
Varastossa
37,95 €
18,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Acer tablettien kanssa:
Iconia A500
Iconia A500-10S32
Iconia Tablet A500
Iconia A500-10S32
Iconia Tablet A500
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Acer tablettien alkuperäisakut:
934TA001F
BAT-1010
BT.00203.002
BAT-1010
BT.00203.002
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-ACT500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071204 |
| Mitat | 147.30 x 127.15 x 5.90mm |
| Korvaa | BAT-1010 / 934TA001F / BT.00203.002 / BT.00203.008 / BT.00207.001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3250mAh / 24.05Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Acer tablettien akut
Näytä kaikki →
Acer A1402, Iconia One 7 B1-730, Iconia One 7 B1-730HD Tabletin Akku
25,95 €
Acer A1-830, Iconia Tab 8 Tabletin Akku
24,95 €
Acer Iconia B1-A71, Iconia B1-A71-83174G00nk, Iconia Tab B1 Tabletin Akku
20,95 €
Acer B1-A71, Iconia B1-A71, Iconia B1-A71-83174G00nk Tabletin Akku
20,95 €
Acer Iconia Tab A110 Tabletin Akku
36,95 €
Acer Iconia Tab A510, Iconia Tab A700, Iconia Tab A710 Tabletin Akku
42,95 €
-59%
Acer Iconia B1-720, Iconia B1-720-81111G00nkr, Iconia B1-720-81111G01nki Tabletin Akku
21,95 €
8,95 €
Acer A1-840-131U, Iconia A1-840FHD-10G2, Iconia A1-840FHD-197C Tabletin Akku
23,95 €