calcActive())">
Acer Aspire P3-171-3322Y2G06as, Aspire P3-1715333Y2G12as, Iconia Tab A3 Tabletin Akku
Saatavissa tehtaalta
45,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Acer tablettien kanssa:
Aspire P3-171-3322Y2G06as
Aspire P3-1715333Y2G12as
Iconia Tab A3
Aspire P3-1715333Y2G12as
Iconia Tab A3
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Acer tablettien alkuperäisakut:
1ICP4/83/103-2
AP12D8K
AP12D8K
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-ACW510SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128079163 |
| Mitat | 170.06 x 115.37 x 3.65mm |
| Korvaa | AP12D8K / 1ICP4/83/103-2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7300mAh / 27.01Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Acer tablettien akut
Näytä kaikki →
Acer A1402, Iconia One 7 B1-730, Iconia One 7 B1-730HD Tabletin Akku
25,95 €
Acer A1-830, Iconia Tab 8 Tabletin Akku
24,95 €
Acer Iconia B1-A71, Iconia B1-A71-83174G00nk, Iconia Tab B1 Tabletin Akku
20,95 €
Acer B1-A71, Iconia B1-A71, Iconia B1-A71-83174G00nk Tabletin Akku
20,95 €
Acer Iconia Tab A110 Tabletin Akku
36,95 €
-50%
Acer Iconia A500, Iconia A500-10S32, Iconia Tablet A500 Tabletin Akku
37,95 €
18,98 €
Acer Iconia Tab A510, Iconia Tab A700, Iconia Tab A710 Tabletin Akku
42,95 €
-59%
Acer Iconia B1-720, Iconia B1-720-81111G00nkr, Iconia B1-720-81111G01nki Tabletin Akku
21,95 €
8,95 €