calcActive())">
Hitachi DN10DSA, DN10DTA, DN10DVA Työkalun Akku
Saatavissa tehtaalta
27,95 €
25,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Hitachi akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
DN10DSA
DN10DTA
DN10DVA
DN10DTA
DN10DVA
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Hitachi akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
BCC715
EB7
EB712S
EB7
EB712S
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HTB715PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098560 |
| Mitat | 98.00 x 67.00 x 56.00mm |
| Korvaa | BCC715 / EB7 / EB712S / EB714S / EB7G / EB7S |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 10.8Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Hitachi akut
Näytä kaikki →
-26%
Hitachi BCL 1015 Li-ion 10,8 V akku 1500 mAh
41,95 €
30,95 €
-32%
Hitachi C-2, CJ 14DL, DH 14DL Työkalun Akku
49,95 €
33,95 €
Hitachi EBM 315 Li-ion 3,6 V akku 1500 mAh
20,95 €
-32%
Hitachi BSL 1830 Li-ion 18 V akku 1500 mAh
59,95 €
40,95 €
-19%
Hitachi BCL 1015 Li-ion 10,8 V akku 2000 mAh
47,95 €
38,95 €
-25%
Hitachi EB12 Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
43,95 €
32,95 €
-12%
Hitachi WH7DL 1500mAh Työkalun Akku
24,95 €
21,95 €
Hitachi BSL 1415 Li-ion 14,4 V akku 3000 mAh
69,95 €