calcActive())">
Logitech MM50, Pure-Fi Anywhere Speaker 1st Kaiuttimen Akku
Saatavissa tehtaalta
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Logitech kaiuttimien kanssa:
MM50
Pure-Fi Anywhere Speaker 1st
Pure-Fi Anywhere Speaker 1st
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Logitech kaiuttimien alkuperäisakut:
NTA2479
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LOPF1RX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128099109 |
| Mitat | 65.77 x 20.18 x 18.38mm |
| Korvaa | NTA2479 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.1Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Kaiuttimien akut
Näytä kaikki →
-18%
JBL Xtreme Kaiuttimen akku 5000 mAh / 37Wh
32,95 €
26,95 €
-31%
JBL Charge 3 2016 Kaiuttimen akku 6000 mAh
28,95 €
19,95 €
-13%
JBL Flip 4 Kaiuttimen akku 3000mAh
23,95 €
20,95 €
-21%
JBL Charge 3 2016 Kaiuttimen akku 6000 mAh
28,95 €
22,95 €
-33%
JBL Flip 3 Kaiuttimen akku 3000mAh
23,95 €
15,95 €
-11%
Bang & Olufsen BeoLit 15, BeoLit 17, BeoPlay A2 akku 2600mAh
37,95 €
33,95 €
-21%
JBL Boombox akku 10000mAh
61,95 €
48,95 €
-11%
JBL Charge 2 Plus Kaiuttimen akku 6000 mAh
27,95 €
24,95 €