calcActive())">
Symbol MC30, MC3000, MC3000 Laser Viivakoodinlukijan Akku
Saatavissa tehtaalta
28,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Symbol viivakoodinlukijoiden kanssa:
MC30
MC3000
MC3000 Laser
MC3000
MC3000 Laser
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Symbol viivakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
55-002148-01
55-0211152-02
55-060112-86
55-0211152-02
55-060112-86
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MC30XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128025160 |
| Mitat | 76.40 x 39.40 x 22.00mm |
| Korvaa | 55-060112-86 / BTRY-MC30EABOE / 55-060117-05 / SY29L-1D / 55-060117-86 / BRTY-MC30KAB01-01 / BTRY-MC30KAB01-01 / BTRY-MC30KAB0E / BTRY-MC30KABOE / BTRYMC30LA / 55-002148-01 / BTRYMC30KAB01-01 / BTRYMC30KAB0E / BTRYMC30KABOE / 55-0211152-02 / 82-127909-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 16.28Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Viivakoodinlukijoiden akut
Näytä kaikki →
-5%
Symbol LS4278, LS4278-M Viivakoodinlukijan Akku
18,95 €
17,95 €
Vocollect A700, A710, A720 akku 6600mAh
107,95 €
Zebra IMZ320, MZ220, MZ320 akku 1500mAh
21,95 €
Opticon H-27, H-27 1D, H-27 2D akku 3000mAh
40,95 €
Intermec IP30, SR61, SR61T akku 3400mAh
36,95 €
Unitech PA968II akku 1800mAh
42,95 €
Intermec 2400, 2420, 2425 Viivakoodinlukijan Akku
26,95 €
Datalogic GBT4400, GBT4430, GM4100 Viivakoodinlukijan Akku
20,95 €