calcActive())">
Microsoft 9SR-00013, Surface Pro, Surface Pro 2 Tabletin Akku
Varastossa
47,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Microsoft tablettien kanssa:
9SR-00013
Surface Pro
Surface Pro 2
Surface Pro
Surface Pro 2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Microsoft tablettien alkuperäisakut:
2ICP5/94/104
2ICP5/94/105
Escalade
2ICP5/94/105
Escalade
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MIS013SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085065 |
| Mitat | 244.80 x 96.20 x 5.16mm |
| Korvaa | Escalade / P21GU9 / 2ICP5/94/105 / 2ICP5/94/104 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5670mAh / 41.96Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Microsoft tablettien akut
Näytä kaikki →
-18%
Microsoft Surface 4 / Pro 4 tabletin akku 5050 mAh
49,95 €
40,95 €
-17%
Microsoft Surface 3 / Pro 3 Tabletin Akku
59,95 €
49,95 €
Microsoft 1824, 4415Y, Surface Go akku 3100mAh
69,95 €
Microsoft SurfaceBook with Performance b akku 2500mAh
39,95 €
Microsoft Surface 1 13.5 / Surface 2 13.5 akku 5500mAh
59,95 €
-50%
Microsoft MSK-1645, Surface 3 10.8", Surface 3 1645 akku 7200mAh
49,95 €
24,98 €
Microsoft Surface Pro 5 akku 5900mAh
89,95 €
Microsoft tabletin Surface Pro 8 / 1982 yhteensopiva akku 4400mAh
60,95 €