calcActive())">
Metabo BS 9.6, BS9.6, BSP9.6 Työkalun Akku
Saatavissa tehtaalta
29,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Metabo akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
BS 9.6
BS9.6
BSP9.6
BS9.6
BSP9.6
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Metabo akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
6.25471
6.31728
6.31746
6.31728
6.31746
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MTP960PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128105565 |
| Mitat | 109.04 x 75.30 x 113.50mm |
| Korvaa | 6.25471 / ME-974 / ME974 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 20.16Wh |
| Jännite | 9,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Metabo akut
Näytä kaikki →
-17%
Metabo BS 12 Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
49,95 €
Metabo BS 12 SP, BSZ 12, BSZ 12 Impuls Työkalun Akku 3000mAh
49,95 €
Metabo BS 14.4 6.02105.50, BS 14.4 6.02105.51, BS 14.4 LT Compact 6.02137.55 Työkalun Akku
53,95 €
-9%
Metabo PowerImpact 12, PowerLED 12, PowerMaxx 12 Työkalun Akku
32,95 €
29,95 €
-24%
Metabo Powermaxx Ni-MH 4,8 V akku 2100 mAh
24,95 €
18,95 €
Metabo BS 12 Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
45,95 €
Metabo BSZ 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3300 mAh
69,95 €
Metabo BSZ 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 2100 mAh
49,95 €