calcActive())">
Symbol H960-C, PTC-960C, PTC-960CL Viivakoodinlukijan Akku
Saatavissa tehtaalta
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Symbol viivakoodinlukijoiden kanssa:
H960-C
PTC-960C
PTC-960CL
PTC-960C
PTC-960CL
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Symbol viivakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
14881-000
20198-002
20198-101
20198-002
20198-101
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SC960BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128031314 |
| Mitat | 55.92 x 51.20 x 17.50mm |
| Korvaa | 20198-002 / 20198-101 / 20198-201 / 20198-311 / 14881-000 / 253184 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 7.2Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Viivakoodinlukijoiden akut
Näytä kaikki →
-5%
Symbol LS4278, LS4278-M Viivakoodinlukijan Akku
18,95 €
17,95 €
Vocollect A700, A710, A720 akku 6600mAh
107,95 €
Zebra IMZ320, MZ220, MZ320 akku 1500mAh
21,95 €
Opticon H-27, H-27 1D, H-27 2D akku 3000mAh
40,95 €
Intermec IP30, SR61, SR61T akku 3400mAh
36,95 €
Unitech PA968II akku 1800mAh
42,95 €
Intermec 2400, 2420, 2425 Viivakoodinlukijan Akku
26,95 €
Datalogic GBT4400, GBT4430, GM4100 Viivakoodinlukijan Akku
20,95 €