calcActive())">
HP ProBook 11 EE G2 akku 5200 mAh
Varastossa
68,95 €
34,48 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
ProBook 11 EE
ProBook 11 G1
ProBook 11 G2
ProBook 11 G1
ProBook 11 G2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
796930-121
796930-141
796930-421
796931-121
796931-141
797430-001
DB03
DB03036
DB06XL
HSTNN-LB6Q
HSTNN-W04C
M0A68AA
796930-141
796930-421
796931-121
796931-141
797430-001
DB03
DB03036
DB06XL
HSTNN-LB6Q
HSTNN-W04C
M0A68AA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPB112HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126140 |
| Mitat | 216.60 x 50.10 x 30.30 mm |
| Korvaa | 796930-121, 796930-141, 796930-421, 796931-121, 796931-141, 797430-001, DB03, DB03036, DB06XL, HSTNN-LB6Q, HSTNN-W04C, M0A68AA |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200 mAh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa HP akut
Näytä kaikki →
-32%
HP Pavilion 250 G7 akku HT03XL 3550mAh
59,95 €
40,95 €
-18%
HP EliteBook 735 G5 / EliteBook 830 G5 akku 4250mAh
59,95 €
48,95 €
-38%
EliteBook 745 G3 / 840 G3 / 850 G3 akku 3400 mAh
59,95 €
36,95 €
-31%
HP Elitebook 850, Elitebook 840 G1 akku 4500 mAh
67,95 €
46,95 €
-23%
HP Pavilion 14-BF / 14-BK / 15-CC / 15-CD akku 3600 mAh
59,95 €
45,95 €
-22%
HP Pavilion 15-C / OMEN 15-CE / SR04XL akku 4400mAh
64,95 €
50,95 €
-32%
HP Notebook 15 akku 2400mAh
59,95 €
40,95 €
-17%
HP EliteBook 745 G4, EliteBook 745 G4 Z2W06EA, EliteBook 755 G4 akku 4100mAh
59,95 €
49,95 €