calcActive())">
Dell Inspiron 15 7547, Inspiron 15 7548, Vostro 14 5000 akku 3800mAh
Varastossa
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Inspiron 15 7547
Inspiron 15 7548
Vostro 14 5000
Vostro 14-5459D-2848G
Vostro 14-5459D-1328S
Vostro 14-5459D-1848G
Vostro 5459
Vostro 14-5459D-1408S
Vostro 14-5459D-1528G
Vostro 14-5459D-1848S
Vostro 14-5459D-1648S
Vostro 14-5459D-2608S
Vostro 14-5459D-1628G
Vostro 14-5459D-1748G
Vostro 14-5459D-1308S
Vostro 14 5459
Vostro 14-5459D-1528S
Vostro 14-5459D-2748G
Inspiron 15 7548
Vostro 14 5000
Vostro 14-5459D-2848G
Vostro 14-5459D-1328S
Vostro 14-5459D-1848G
Vostro 5459
Vostro 14-5459D-1408S
Vostro 14-5459D-1528G
Vostro 14-5459D-1848S
Vostro 14-5459D-1648S
Vostro 14-5459D-2608S
Vostro 14-5459D-1628G
Vostro 14-5459D-1748G
Vostro 14-5459D-1308S
Vostro 14 5459
Vostro 14-5459D-1528S
Vostro 14-5459D-2748G
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
0PXR51
0YGR2V
D2VF9
PXR51
0YGR2V
D2VF9
PXR51
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEV145NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128502 |
| Mitat | 251.40 x 112.46 x 7.72mm |
| Korvaa | 0PXR51 / 0YGR2V / D2VF9 / PXR51 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 42.18Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Dell akut
Näytä kaikki →
-33%
DELL Latitude E7440 akku 6080 mAh
69,95 €
46,95 €
-31%
DELL Latitude 7300 / Latitude 7400 akku 7400mAh
79,95 €
54,95 €
-19%
Dell Precision 5520 Akku 8000 mAh
89,95 €
72,95 €
-26%
DELL Precision 7550 akku 7850mAh
89,95 €
66,95 €
-25%
DELL Precision 15 7000 7510 yhteensopiva akku - 7900mAh
74,95 €
55,95 €
-7%
Dell Latitude E5420, E5520, E6120, E6220, E6320, E6420, E6420 ATG, E6520 akku 4400 mAh musta
59,95 €
55,95 €
-19%
DELL Latitude 5320 / 7320 / 7420 / 7520 akku 3800mAh
79,95 €
64,95 €
DELL Latitude 12 7000, Latitude 12 7290, Latitude 13 7000 7390 akku 7500mAh
89,95 €