calcActive())">
LXE MX6, Dolphin 7900, 9500, 9550, 9900 Viivakoodinlukijan Akku 2200 mAh
Saatavissa tehtaalta
29,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LXE, DOLPHIN ja HANDHELD viivakoodinlukijoiden kanssa:
DOLPHIN 7900 9500 9550 9900
LXE MX6
LXE MX6
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LXE, DOLPHIN ja HANDHELD viivakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
200002586
200-00591-01
20000591-01
200-00591-01
20000591-01
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HD7900BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129318 |
| Mitat | 79.64 x 41.60 x 23.10mm |
| Korvaa | 200002586, 200-00591-01, 20000591-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 16.28Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Viivakoodinlukijoiden akut
Näytä kaikki →
-5%
Symbol LS4278, LS4278-M Viivakoodinlukijan Akku
18,95 €
17,95 €
Vocollect A700, A710, A720 akku 6600mAh
107,95 €
Zebra IMZ320, MZ220, MZ320 akku 1500mAh
21,95 €
Opticon H-27, H-27 1D, H-27 2D akku 3000mAh
40,95 €
Intermec IP30, SR61, SR61T akku 3400mAh
36,95 €
Unitech PA968II akku 1800mAh
42,95 €
Intermec 2400, 2420, 2425 Viivakoodinlukijan Akku
26,95 €
Datalogic GBT4400, GBT4430, GM4100 Viivakoodinlukijan Akku
20,95 €