calcActive())">
Dell XPS 13 9360 akku 7850 mAh
Saatavissa tehtaalta
69,95 €
34,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
DELL XPS 13 9360
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
0RNP72 PW23Y RNP72 TP1GT
HUOM EI SOVI XPS 13 9350 / XPS 13 9343
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEX936NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128136880 |
| Mitat | 271.18 x 113.00 x 4.86mm |
| Korvaa | PW23Y / TP1GT / RNP72 / 0RNP72 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 7850mAh / 59.66Wh |
| Jännite | 7,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Dell akut
Näytä kaikki →
-33%
DELL Latitude E7440 akku 6080 mAh
69,95 €
46,95 €
-31%
DELL Latitude 7300 / Latitude 7400 akku 7400mAh
79,95 €
54,95 €
-19%
Dell Precision 5520 Akku 8000 mAh
89,95 €
72,95 €
-26%
DELL Precision 7550 akku 7850mAh
89,95 €
66,95 €
-25%
DELL Precision 15 7000 7510 yhteensopiva akku - 7900mAh
74,95 €
55,95 €
-7%
Dell Latitude E5420, E5520, E6120, E6220, E6320, E6420, E6420 ATG, E6520 akku 4400 mAh musta
59,95 €
55,95 €
-19%
DELL Latitude 5320 / 7320 / 7420 / 7520 akku 3800mAh
79,95 €
64,95 €
DELL Latitude 12 7000, Latitude 12 7290, Latitude 13 7000 7390 akku 7500mAh
89,95 €