calcActive())">
Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 TD-LTE, Galaxy Tab A 10.1 2016 WiFi, Galaxy Tab E 10.1 akku 7300mAh
Saatavissa tehtaalta
33,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
Galaxy Tab A 10.1 2016 TD-LTE
Galaxy Tab A 10.1 2016 WiFi
Galaxy Tab E 10.1
SM-P580
SM-P585M
SM-P585N
SM-P585N0
SM-P585Y
SM-T580
SM-T580NZKAXAR
SM-T585
SM-T585C
SM-T585M
SM-T587
SM-T587P
Galaxy Tab A 10.1 2016 WiFi
Galaxy Tab E 10.1
SM-P580
SM-P585M
SM-P585N
SM-P585N0
SM-P585Y
SM-T580
SM-T580NZKAXAR
SM-T585
SM-T585C
SM-T585M
SM-T587
SM-T587P
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung tablettien alkuperäisakut:
EB-BT585ABA
EB-BT585ABE
GH43-04628A
EB-BT585ABE
GH43-04628A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-SMT585XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124467 |
| Korvaa | EB-BT585ABA / GH43-04628A / EB-BT585ABE |
| Kapasiteetti (mAh) | 7300mAh / 27.74Wh |
| Mitat | 145.20 x 120.10 x 3.40mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |