calcActive())">
Ingenico iMP350, iMP350-01P1575A, IMP350-USBLU01A akku 1200mAh
Saatavissa tehtaalta
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Ingenico maksupäätteiden kanssa:
iMP350
iMP350-01P1575A
IMP350-USBLU01A
IMP350-USBLU03A
IMP350-USSCN01A
iSMP
iSMP Companion
iMP350-01P1575A
IMP350-USBLU01A
IMP350-USBLU03A
IMP350-USSCN01A
iSMP
iSMP Companion
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Ingenico maksupäätteiden alkuperäisakut:
296118442
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi maksupäätteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-IMP350SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124009 |
| Korvaa | 296118442 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 57.00 x 34.10 x 6.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Maksupäätteiden akut
Näytä kaikki →
Ingenico DB Cox3 akku 1800mAh
28,95 €
Ingenico IWL220, iWL220 GPRS, iWL250 Maksupäätteen Akku
20,95 €
Ingenico Iwe280, IWL220, iWL220 GPRS akku 3400mAh
24,95 €
Verifone VX670 Akku - 1800 mAh
33,95 €
Verifone MagIC3 Maksupäätteen Akku
20,95 €
Ingenico IWL220, iWL220 GPRS, iWL250 Maksupäätteen Akku 2600 mah
21,95 €
Ingenico 730, 770, Arthema Maksupäätteen Akku
23,95 €
-50%
Ingenico EFT930, EFT930-B, EFT930-P Maksupäätteen Akku
19,95 €
9,98 €