calcActive())">
Asus AiO PT2001 19.5" akku 4400mAh
Saatavissa tehtaalta
94,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
AiO PT2001 19.5"
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
C41N1337
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-AUP201NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124337 |
| Korvaa | C41N1337 / 0B200-00900000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 66Wh |
| Mitat | 327.30 x 126.30 x 6.70 mm |
| Jännite | 15 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen - Asus akut
Näytä kaikki →
-19%
Asus Zenbook 14 / ZenBook 13 akku 4250mAh
79,95 €
64,95 €
-29%
Asus VivoBook S14 / S15 / C31N1905 Akku
79,95 €
56,95 €
-23%
Asus X421 / VivoBook Flip 14 / C31N1911 akku 3450mAh
59,95 €
45,95 €
-14%
Asus VivoBook E410KA akku 3450 mAh
69,95 €
59,95 €
-34%
Asus ZenBook 14 UX433 akku 4250mAh
79,95 €
52,95 €
-7%
Asus FX504, FX504G, FX504GD akku 4100mAh
69,95 €
64,95 €
-14%
Asus ZenBook UX481FL / C41N1901 akku 4050mAh
89,95 €
76,95 €
-32%
ASUS Zenbook Pro 15 yhteensopiva akku - 4400mAh
89,95 €
60,95 €