calcActive())">
DELL Latitude 11 5175 akku 4600mAh
Saatavissa tehtaalta
67,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude 11 5175
Latitude 11 5179
Latitude 11 5175 Tablet
Latitude 11 5179 Tablet
Latitude 5175
Latitude 11 5179
Latitude 11 5175 Tablet
Latitude 11 5179 Tablet
Latitude 5175
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
VHR5P
0RFH3V
RFH3V
0VHR5P
T04E
T04E001
XRHWG
0RFH3V
RFH3V
0VHR5P
T04E
T04E001
XRHWG
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-DEL517NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124429 |
| Korvaa | VHR5P / 0RFH3V / RFH3V / 0VHR5P / T04E / T04E001 / XRHWG |
| Kapasiteetti (mAh) | 4600mAh / 34.96Wh |
| Mitat | 218.90 x 78.10 x 5.30mm |
| Jännite | 7,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Dell akut
Näytä kaikki →
-33%
DELL Latitude E7440 akku 6080 mAh
69,95 €
46,95 €
-31%
DELL Latitude 7300 / Latitude 7400 akku 7400mAh
79,95 €
54,95 €
-19%
Dell Precision 5520 Akku 8000 mAh
89,95 €
72,95 €
-26%
DELL Precision 7550 akku 7850mAh
89,95 €
66,95 €
-25%
DELL Precision 15 7000 7510 yhteensopiva akku - 7900mAh
74,95 €
55,95 €
-7%
Dell Latitude E5420, E5520, E6120, E6220, E6320, E6420, E6420 ATG, E6520 akku 4400 mAh musta
59,95 €
55,95 €
-19%
DELL Latitude 5320 / 7320 / 7420 / 7520 akku 3800mAh
79,95 €
64,95 €
DELL Latitude 12 7000, Latitude 12 7290, Latitude 13 7000 7390 akku 7500mAh
89,95 €