calcActive())">
Fujitsu LifeBook LH532 akku 4400mAh
Saatavissa tehtaalta
50,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fujitsu kannettavien tietokoneiden kanssa:
LifeBook LH532
LifeBook LH532 AP
LifeBook LH532 AP
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fujitsu kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
CP568422-01
FMVNBP215
FMVNBP216
FPB0271
FPB0272
FPCBP334
FPCBP335
FMVNBP215
FMVNBP216
FPB0271
FPB0272
FPCBP334
FPCBP335
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-FUH532NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128123354 |
| Korvaa | CP568422-01 / FMVNBP215 / FMVNBP216 / FPB0271 / FPB0272 / FPCBP334 / FPCBP335 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Mitat | 268.80 x 51.40 x 21.00 mm |
| Jännite | 10,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Fujitsu akut
Näytä kaikki →
-14%
Fujitsu LifeBook P727 / P728 / U727 / U728 / U729 akku
89,95 €
76,95 €
-19%
Fujitsu Lifebook E558 akku 3450 mAh
99,95 €
80,95 €
-19%
Fujitsu LifeBook A544, LifeBook AH564, LifeBook E554 akku 4400mAh
69,95 €
56,95 €
-18%
Fujitsu Lifebook S7110 / S6310 akku 4400 mAh - Musta
49,95 €
40,95 €
GC Fujitsu LifeBook E8310 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
Fujitsu Esprimo Mobile V5515,Esprimo Mobile V5535, Esprimo Mobile V5555 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
Fujitsu Amilo Li3710, Amilo Li3910, Amilo Pi3560 akku 4400 mAh
59,95 €
Fujitsu-Siemens Amilo PA 1510, Pa 2510, Pi 2512, Pi 2515 Pi 1505, Li 1818,Li 1820 akku 4400 mAh
59,95 €