calcActive())">
HP Envy M7U akku 5200mAh
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Envy M7U
Envy M7-U009DX
Envy M7-U009DX
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
849048-421
849314-850
HSTNN-LB7E
SG03XL
849314-850
HSTNN-LB7E
SG03XL
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-HPM700NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128123781 |
| Korvaa | SG03XL / HSTNN-LB7E / 849048-421 / 849314-850 / 849049-421 / 849314-856 / 849315-850 / 849315-856 / HSTNN-LB7F / SG03041XL / SG03061XL / SG03061XL-PR / SGO3XL / TPN-I126 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 60.06Wh |
| Mitat | 194.70 x 102.00 x 7.40mm |
| Jännite | 11,55 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa HP akut
Näytä kaikki →
-32%
HP Pavilion 250 G7 akku HT03XL 3550mAh
59,95 €
40,95 €
-18%
HP EliteBook 735 G5 / EliteBook 830 G5 akku 4250mAh
59,95 €
48,95 €
-38%
EliteBook 745 G3 / 840 G3 / 850 G3 akku 3400 mAh
59,95 €
36,95 €
-31%
HP Elitebook 850, Elitebook 840 G1 akku 4500 mAh
67,95 €
46,95 €
-23%
HP Pavilion 14-BF / 14-BK / 15-CC / 15-CD akku 3600 mAh
59,95 €
45,95 €
-22%
HP Pavilion 15-C / OMEN 15-CE / SR04XL akku 4400mAh
64,95 €
50,95 €
-32%
HP Notebook 15 akku 2400mAh
59,95 €
40,95 €
-17%
HP EliteBook 745 G4, EliteBook 745 G4 Z2W06EA, EliteBook 755 G4 akku 4100mAh
59,95 €
49,95 €