calcActive())">
Sony VAIO VGN-G3, VAIO VGN-G3AANS, VAIO VGN-G3AAPS akku 2200mAh
Saatavissa tehtaalta
86,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
VAIO VGN-G3
VAIO VGN-G3AANS
VAIO VGN-G3AAPS
VAIO VGN-G3ABGS
VAIO VGN-G3ABVS
VAIO VGN-G3KANB
VAIO VGN-G3KBG
VAIO VGN-G3AANS
VAIO VGN-G3AAPS
VAIO VGN-G3ABGS
VAIO VGN-G3ABVS
VAIO VGN-G3KANB
VAIO VGN-G3KBG
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
VGP-BPL16
VGP-BPS16
VGP-BPS16
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-BPS16NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128094838 |
| Korvaa | VGP-BPS16 / VGP-BPL16 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 23.76Wh |
| Mitat | 205.70 x 20.80 x 46.80mm |
| Jännite | 10,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Sony akut
Näytä kaikki →
Sony Vaio PCGA-BP1N, PCGA-BP7, PCGA-BP71, PCGA-BP71A, PCGA-BP71AUC, PCGA-BP71CE7 akku 4400 mAh
34,95 €
Sony VAIO VGP-BPL21 ja VGP-BPS21 akku 6600 mAh - Musta
79,95 €
Sony VAIO SVS/SVT/VPC/ akku 4400 mAh
59,95 €
Sony Vaio VGP-BPS22, VGP-BPS22A, VGP-BPL22, VGP-BPS22/A yhteensopiva akku - 4400 mAh Musta
69,95 €
Sony VAIO VGP-BPS5, VGP-BPS5A akku 6600 mAh
59,95 €
-7%
Sony VAIO PCGA-BP2S, PCGA-BP2SA, PCGA-BP2S/ HI, PCGA-BP2SCE7 akku 4400 mAh
59,95 €
55,95 €
Sony kannettavan tietokoneen VAIO FH14 / VAIO FH 14 Ultra yhteensopiva akku 3050mAh
73,95 €
Sony VAIO PCGA-BP4V akku 8800 mAh
79,95 €