calcActive())">
Alcatel One Touch POP 2 5.0, OT-7043, OT-7043A akku 2500mAh
Saatavissa tehtaalta
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
One Touch POP 2 5.0
OT-7043
OT-7043A
OT-7043E
OT-7043K
OT-7043Y
OT-7044A
OT-7044Y
OT-7043
OT-7043A
OT-7043E
OT-7043K
OT-7043Y
OT-7044A
OT-7044Y
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
TLp025A1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-VF895SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128109426 |
| Korvaa | TLp025A1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9.5Wh |
| Mitat | 73.10 x 54.13 x 4.40mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Alcatel akut
Näytä kaikki →
-13%
CAT puhelimen S62 Pro yhteensopiva akku 4000mAh
23,95 €
20,95 €
Alcatel One Touch Allure, One Touch Fierce 4, One Touch Idol 3 5.5 akku 2500mAh
20,95 €
Alcatel Lollipops, One Touch 158, One Touch 159 akku 650mAh
17,95 €
Alcatel 5065W-2DALUS2, One Touch POP S3, One Touch POP Star akku 2100mAh
20,95 €
Alcatel OT-C123 akku 450mAh/1.66Wh
18,95 €
Alcatel One Touch 975, One Touch 975N, OT-975 akku 1650mAh
18,95 €
Alcatel One Touch Idol 3C, One Touch Idol 3C TD-LTE, OT5026D akku 2900mAh
24,95 €
Alcatel AK47, One Touch 986, OT-986 akku 1800mAh/6.66Wh
19,95 €