calcActive())">
Alcatel One Touch Link Y858 akku 1800mAh
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel reitittimien kanssa:
One Touch Link Y858
One Touch Link Y858V
One Touch Link Y858V
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel reitittimien alkuperäisakut:
TLi018D1
TLi018D2
TLi018D2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi reitittimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussä…
| SKU | CS-OT503XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128427 |
| Korvaa | TLi018D1 / TLi018D2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.84Wh |
| Mitat | 58.00 x 52.00 x 5.00mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Alcatel akut
Näytä kaikki →
-13%
CAT puhelimen S62 Pro yhteensopiva akku 4000mAh
23,95 €
20,95 €
Alcatel One Touch Allure, One Touch Fierce 4, One Touch Idol 3 5.5 akku 2500mAh
20,95 €
Alcatel Lollipops, One Touch 158, One Touch 159 akku 650mAh
17,95 €
Alcatel 5065W-2DALUS2, One Touch POP S3, One Touch POP Star akku 2100mAh
20,95 €
Alcatel OT-C123 akku 450mAh/1.66Wh
18,95 €
Alcatel One Touch 975, One Touch 975N, OT-975 akku 1650mAh
18,95 €
Alcatel One Touch Idol 3C, One Touch Idol 3C TD-LTE, OT5026D akku 2900mAh
24,95 €
Alcatel AK47, One Touch 986, OT-986 akku 1800mAh/6.66Wh
19,95 €