calcActive())">
Blackview A8 MAX akku 2950mAh
Saatavissa tehtaalta
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Blackview matkapuhelimien kanssa:
A8 MAX
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Blackview matkapuhelimien alkuperäisakut:
AB1683
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-BVA800SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128144 |
| Korvaa | AB1683 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2950mAh / 11.21Wh |
| Mitat | 94.00 x 63.30 x 4.00 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |