calcActive())">
Gigaset Gigaset ME FCB, GS55-6, GS55-6me akku 2500mAh
Saatavissa tehtaalta
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Gigaset matkapuhelimien kanssa:
Gigaset ME FCB
GS55-6
GS55-6me
ME
GS55-6
GS55-6me
ME
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Gigaset matkapuhelimien alkuperäisakut:
GI01
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-GMS556SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128123163 |
| Korvaa | GI01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9.63Wh |
| Mitat | 68.70 x 60.00 x 3.90mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |