calcActive())">
MeiZu M570Q-S Dual SIM TD-LTE akku 3050mAh
Saatavissa tehtaalta
28,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien MeiZu matkapuhelimien kanssa:
M570Q-S Dual SIM TD-LTE
Pro 6s
Pro 6s
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat MeiZu matkapuhelimien alkuperäisakut:
BT53S
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MX572SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125044 |
| Korvaa | BT53S |
| Kapasiteetti (mAh) | 3050mAh / 11.74Wh |
| Mitat | 68.50 x 60.40 x 4.00 mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa MeiZu akut
Näytä kaikki →
MeiZu M3 Max, Meilan Max, S685M akku 4100mAh
24,95 €
MeiZu M792C, M792Q, Pro 7 akku 2900mAh
22,95 €
MeiZu E3, E3 Dual SIM, M851M akku 3300mAh
25,95 €
MeiZu Note 2 akku 3100mAh
22,95 €
MeiZu M3s, Meilan 3s, Y685C akku 2800mAh
22,95 €
MeiZu A680M, A680Q, M3e akku 3100mAh
22,95 €
MeiZu M793Q akku 3400mAh
22,95 €
MeiZu M040, M045, MX2 akku 1750mAh
24,95 €