calcActive())">
Myphone Fun akku 2000mAh
Saatavissa tehtaalta
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Myphone matkapuhelimien kanssa:
Fun
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Myphone matkapuhelimien alkuperäisakut:
FUN
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MYF100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128115045 |
| Korvaa | FUN |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.6Wh |
| Mitat | 84.95 x 54.50 x 3.80mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Myphone akut
Näytä kaikki →
Myphone 8920, 8920 Mark, 8920TV Mark Pro akku 1000mAh
17,95 €
Myphone HAMMER akku 1700mAh
19,95 €
Myphone L-Line akku 3000mAh
23,95 €
Myphone Fun4 akku 1800mAh
19,95 €
Myphone A919i Dual akku 2000mAh
19,95 €
Myphone A919i Dual akku 1700mAh
19,95 €
Myphone NEXT akku 2300mAh
22,95 €
Myphone S-Line akku 1800mAh
20,95 €