calcActive())">
OPPO R11 Plus, R11 Plus Dual SIM, R11 Plus Dual SIM TD-LTE akku 4000mAh
Saatavissa tehtaalta
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien OPPO matkapuhelimien kanssa:
R11 Plus
R11 Plus Dual SIM
R11 Plus Dual SIM TD-LTE
R11 Pluskt
R11 Plust
R11 Plus Dual SIM
R11 Plus Dual SIM TD-LTE
R11 Pluskt
R11 Plust
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat OPPO matkapuhelimien alkuperäisakut:
BLP639
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OPR112XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128489 |
| Korvaa | BLP639 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 15.4Wh |
| Mitat | 90.40 x 64.75 x 3.70 mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa OPPO akut
Näytä kaikki →
OPPO A100, A103, A105 akku 900mAh
15,95 €
OPPO A90 akku 820mAh/3.03Wh
17,95 €
OPPO R827, R827T, R850 akku 2000mAh
19,95 €
OPPO Finder akku 1500mAh
22,95 €
OPPO R6607 akku 3000mAh
23,95 €
OPPO A73, A73 Dual SIM, A73 Dual SIM TD-LTE akku 3200mAh
22,95 €
OPPO PAGT00, R17, R17 Dual SIM akku 3400mAh
24,95 €
OPPO CPH1835, PACM00, PACT00 akku 3350mAh
24,95 €