calcActive())">
OPPO A39, A39 Dual SIM, A39 Dual SIM TD-LTE akku 2800mAh
Saatavissa tehtaalta
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien OPPO matkapuhelimien kanssa:
A39
A39 Dual SIM
A39 Dual SIM TD-LTE
A57
A57 Dual SIM
A57 Dual SIM TD-LTE
A57m
A57t
CPH1605
Neo 9s
A39 Dual SIM
A39 Dual SIM TD-LTE
A57
A57 Dual SIM
A57 Dual SIM TD-LTE
A57m
A57t
CPH1605
Neo 9s
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat OPPO matkapuhelimien alkuperäisakut:
BLP619
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OPA570SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128123859 |
| Korvaa | BLP619 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 10.78Wh |
| Mitat | 79.50 x 61.70 x 3.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa OPPO akut
Näytä kaikki →
OPPO A100, A103, A105 akku 900mAh
15,95 €
OPPO A90 akku 820mAh/3.03Wh
17,95 €
OPPO R827, R827T, R850 akku 2000mAh
19,95 €
OPPO Finder akku 1500mAh
22,95 €
OPPO R6607 akku 3000mAh
23,95 €
OPPO A73, A73 Dual SIM, A73 Dual SIM TD-LTE akku 3200mAh
22,95 €
OPPO PAGT00, R17, R17 Dual SIM akku 3400mAh
24,95 €
OPPO CPH1835, PACM00, PACT00 akku 3350mAh
24,95 €