calcActive())">
Samsung 3D -lasien BN81-04794A / SG-2200AR 3D Glasses yhteensopiva akku 70mAh
Saatavissa tehtaalta
16,95 €
Samsung 3D -lasien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
BN81-04794A
SG-2200AR 3D Glasses
SSG-2200AR 3D Premium Adult Gl
SSG-2200AR Active 3D Glasses
SG-2200AR 3D Glasses
SSG-2200AR 3D Premium Adult Gl
SSG-2200AR Active 3D Glasses
Korvattavat Samsung 3D -lasien alkuperäisakut
SP381223AB
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung 3D -lasien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-SSG220SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128176725 |
| Korvaa | SP381223AB |
| Kapasiteetti (mAh) | 70mAh / 0.26Wh |
| Mitat | 21.10 x 11.55 x 4.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa VR-laitteiden akut
Näytä kaikki →
HTC Vive Tracker akku 500mAh / 2.70Wh
23,95 €
Bose 3D -lasien Frames Alto / 840667-0100 yhteensopiva akku 120mAh
25,95 €
Sony 3D -lasien TDG-250 / TDG-BR250 yhteensopiva akku 100mAh
15,95 €
Sony 3D -lasien CECH-ZEG1U / Playstation PS3 3D Glasses yhteensopiva akku 90mAh
14,95 €
Google VR Daydream Controller / D9SCA yhteensopiva akku 230mAh
16,95 €
HTC VR Vive Focus yhteensopiva akku 3150mAh
23,95 €
Meta VR Oculus Quest Pro yhteensopiva akku 5540mAh
42,95 €