calcActive())">
Skullcandy kaiuttimen Soundmine / RINGER 2XL yhteensopiva akku 800mAh
Saatavissa tehtaalta
15,95 €
Skullcandy kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Soundmine
RINGER 2XL
2XL RINGER
X7RGFZ-842
RINGER 2XL
2XL RINGER
X7RGFZ-842
Korvattavat Skullcandy kaiuttimen alkuperäisakut
AEC523443
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Skullcandy kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-SKR100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128199571 |
| Korvaa | AEC523443 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 45.10 x 33.50 x 5.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Kaiuttimien akut
Näytä kaikki →
-18%
JBL Xtreme Kaiuttimen akku 5000 mAh / 37Wh
32,95 €
26,95 €
-31%
JBL Charge 3 2016 Kaiuttimen akku 6000 mAh
28,95 €
19,95 €
-13%
JBL Flip 4 Kaiuttimen akku 3000mAh
23,95 €
20,95 €
-21%
JBL Charge 3 2016 Kaiuttimen akku 6000 mAh
28,95 €
22,95 €
-33%
JBL Flip 3 Kaiuttimen akku 3000mAh
23,95 €
15,95 €
-11%
Bang & Olufsen BeoLit 15, BeoLit 17, BeoPlay A2 akku 2600mAh
37,95 €
33,95 €
-21%
JBL Boombox akku 10000mAh
61,95 €
48,95 €
-11%
JBL Charge 2 Plus Kaiuttimen akku 6000 mAh
27,95 €
24,95 €