calcActive())">
Sony kannettavan tietokoneen VAIO S15 2019 yhteensopiva akku 3500mAh
Saatavissa tehtaalta
69,95 €
Sony kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
VAIO S15 2019
Korvattavat Sony kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
VJ8BPS57
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-BPV15NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155201 |
| Korvaa | VJ8BPS57 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 39.9Wh |
| Jännite | 11,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Sony akut
Näytä kaikki →
Sony Vaio PCGA-BP1N, PCGA-BP7, PCGA-BP71, PCGA-BP71A, PCGA-BP71AUC, PCGA-BP71CE7 akku 4400 mAh
34,95 €
Sony VAIO VGP-BPL21 ja VGP-BPS21 akku 6600 mAh - Musta
79,95 €
Sony VAIO SVS/SVT/VPC/ akku 4400 mAh
59,95 €
Sony Vaio VGP-BPS22, VGP-BPS22A, VGP-BPL22, VGP-BPS22/A yhteensopiva akku - 4400 mAh Musta
69,95 €
Sony VAIO VGP-BPS5, VGP-BPS5A akku 6600 mAh
59,95 €
-7%
Sony VAIO PCGA-BP2S, PCGA-BP2SA, PCGA-BP2S/ HI, PCGA-BP2SCE7 akku 4400 mAh
59,95 €
55,95 €
Sony kannettavan tietokoneen VAIO FH14 / VAIO FH 14 Ultra yhteensopiva akku 3050mAh
73,95 €
Sony VAIO PCGA-BP4V akku 8800 mAh
79,95 €