calcActive())">
Motile kannettavan tietokoneen M142 yhteensopiva akku 4100mAh
Saatavissa tehtaalta
64,95 €
Motile kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
M142
Korvattavat Motile kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
PF4WN-00-13-3S1P-0
PF4WN-00-17-3S1P-0
PF4WN-03-17-3S1P-0
U45A1HPFS01
PF4WN-00-17-3S1P-0
PF4WN-03-17-3S1P-0
U45A1HPFS01
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motile kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
| SKU | CS-HSU452NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128194200 |
| Korvaa | PF4WN-00-17-3S1P-0 / PF4WN-03-17-3S1P-0 / U45A1HPFS01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4100mAh / 46.74Wh |
| Mitat | 246.40 x 65.80 x 6.40mm |
| Jännite | 11,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen akku
Näytä kaikki →
-17%
Lenovo IdeaPad 530S Akku 5800mAh
59,95 €
49,95 €
-30%
Lenovo Yoga YG 720-13IKB 80X6006QAU Akku 6000mAh
59,95 €
41,95 €
-25%
DELL Precision 15 7000 7510 yhteensopiva akku - 7900mAh
74,95 €
55,95 €
-17%
Lenovo IdeaPad C340 akku 2850mAh
71,95 €
59,95 €
HP Envy 13 / spectre X360 akku 5000mAh
59,95 €
-20%
Lenovo Yoga 920 Akku 8800mAh
79,95 €
63,95 €
-14%
Lenovo Yoga C940-14IIL akku 7650mAh
69,95 €
59,95 €
-32%
Lenovo IdeaPad 320S Akku 3100mAh
59,95 €
40,95 €