calcActive())">
Xiaomi kannettavan tietokoneen MI AIR 13.3 yhteensopiva akku 5200mAh
Saatavissa tehtaalta
48,95 €
Xiaomi kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MI AIR 13.3
Korvattavat Xiaomi kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
R13B03W
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Xiaomi kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
| SKU | CS-XMR133NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128217688 |
| Korvaa | R13B03W |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 40.04Wh |
| Mitat | 283.20 x 57.90 x 8.10mm |
| Jännite | 7,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen akku
Näytä kaikki →
-17%
Lenovo IdeaPad 530S Akku 5800mAh
59,95 €
49,95 €
-30%
Lenovo Yoga YG 720-13IKB 80X6006QAU Akku 6000mAh
59,95 €
41,95 €
-25%
DELL Precision 15 7000 7510 yhteensopiva akku - 7900mAh
74,95 €
55,95 €
-17%
Lenovo IdeaPad C340 akku 2850mAh
71,95 €
59,95 €
HP Envy 13 / spectre X360 akku 5000mAh
59,95 €
-20%
Lenovo Yoga 920 Akku 8800mAh
79,95 €
63,95 €
-14%
Lenovo Yoga C940-14IIL akku 7650mAh
69,95 €
59,95 €
-32%
Lenovo IdeaPad 320S Akku 3100mAh
59,95 €
40,95 €