calcActive())">
Acer puhelimen Liquid X1 / S53 yhteensopiva akku 2700mAh
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
Acer puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Liquid X1
S53
S53
Korvattavat Acer puhelimen alkuperäisakut
BAT-H10
KT.0010B.007
KT.0010B.007
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Acer puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-ACX100XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128117001 |
| Korvaa | BAT-H10 / KT.0010B.007 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 10.26Wh |
| Mitat | 87.46 x 64.32 x 4.10mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Matkapuhelimen akku
Näytä kaikki →
-11%
Doro puhelimen Tarvikeakku DBO-1000A 1200mAh
17,95 €
15,95 €
-10%
Doro 8035 DBT-2500A Akku 2350mAh
19,95 €
17,95 €
Doro Liberto 825 Akku 1700 mAh - BDA-2000A
18,95 €
Netgear AirCard 790, AirCard 790s, AirCard 810, Hotspot mokkulan Akku
19,95 €
Huawei Mate 10 lite / Huawei P20 Pro akku 3900 mAh HB436486ECW
21,95 €
Samsung Galaxy A6 Plus 2018 Akku 3400mAh
18,95 €
Huawei Nova / Honor 6C / Y5 2017 / Y6 2017 / Nova Smart akku 2900 mAh
21,95 €
-13%
Huawei Mate 20 pro akku 4100 mAh
23,95 €
20,95 €